Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Bijzettafel Elora Vierkant Glas Transparant 50cm - Giga Living
Giga Living
Bijzettafel Elora Vierkant Glas Transparant 50cm - Giga Living
65,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT66494 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| LxBxH | 50x50x45 cm |
| Kleur onderstel | Chrome |
| Kleur tafelblad | Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorm tafel | Vierkant |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 50 cm |
| Kleur | Transparant |
| Dikte Blad | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 72 x 51 x 7 cm |
Schrijf je eigen review






