Terug
- Home
- Tafels
- Buitentafels
- Bistro tafels
- Bistrotafel Carmen Eiken Ø80cm - Giga Living
Giga Living
Bistrotafel Carmen Eiken Ø80cm - Giga Living
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACTH24996 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| LxBxH | 80x80x74 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Kleur onderstel | Chrome |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal tafelblad | Eiken fineer |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Bistrotafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 80 cm |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 14 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 2.4 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 3 | 4.7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 86,5 x 87,5 x 5,5 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 13,5 x 68 x 13,5 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 3 | 61 x 63 x 10,6 cm |
Schrijf je eigen review




