Giga Living
Bureau Function Plus 2-Lades Cashmere - Giga Living
Speciale prijs 121,50 Normale prijs 135,00 -10% Je bespaart: 13,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 80359nknk |
|---|---|
| Gewicht | 23 kg |
| LxBxH | 100x39,9x76,5 cm |
| Materiaal | Spaanplaat, MDF |
| Stijl | Scandinavisch |
| Type tafel | Bureau |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 100 cm |
| Kleur | Beige |
| Met lades | Ja |
| Aantal lades | 2 |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 23 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 108,2 x 44,1 x 10,5 cm |
Schrijf je eigen review









