Bureau Function Plus Walnoot 120cm kopen bij Gigameubel.nl. Is dit het artikel voor jou? Bestel Bureau Function Plus Walnoot 120cm dan nu direct online bij Gigameubel.nl! Gratis thuisbezorgd vanaf €100!
Giga Living
Bureau Function Plus Walnoot 120cm - Giga Living
99,00
In bestelling
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 80651dj |
|---|---|
| Gewicht | 28 kg |
| LxBxH | 120x75x74.4 cm |
| Aantal Personen | 1-2 personen |
| Kleur onderstel | Walnoot |
| Kleur tafelblad | Walnoot |
| Materiaal | Spaanplaat, MDF |
| Materiaal tafelblad | MDF |
| Materiaal tafelonderstel | MDF |
| Stijl | Japandi |
| Type tafel | Bureau |
| Vorm | Rechthoek |
| Vorm tafel | Rechthoek |
| Merk | Giga Living |
| Vereist montage | Ja |
| Afmeting tafelblad | 120 cm |
| Kleur | Walnoot |
| Dikte Blad | 1,2 cm |
Schrijf je eigen review





