De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Tafels
- Bijzettafels
- By-Boo Bijzettafel Blocsy
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Blocsy
159,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260127 |
|---|---|
| Gewicht | 7 kg |
| LxBxH | 33x33x42,5 cm |
| Kleur tafelblad | Oranje |
| Materiaal | Aardewerk |
| Materiaal tafelblad | Keramiek |
| Materiaal tafelonderstel | Keramiek |
| Stijl | Eclectisch |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm tafel | Rond |
| Vorm tafelpoot | Kolompoot |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 33 cm |
| Kleur | Bruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 39 x 39 x 50 cm |
Schrijf je eigen review




