De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- By-Boo Bijzettafel Canto Donkerbruin
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Canto Donkerbruin
169,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260232 |
|---|---|
| Gewicht | 4.7 kg |
| LxBxH | 35x35x45 cm |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | IJzer |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 35 cm |
| Kleur | Bruin |
| Draaggewicht | 20 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 43 x 43 x 55 cm |
Schrijf je eigen review



