De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- By-Boo Bijzettafel Circolo Terracotta
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Circolo Terracotta
189,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260235 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| LxBxH | 40x40x45 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Terra |
| Draaggewicht | 30 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 13 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 48 x 54 cm |
Schrijf je eigen review



