De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- By-Boo meubels
- By-Boo Bijzettafel Flectron Bruin
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Flectron Bruin
189,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260198 |
|---|---|
| Gewicht | 16 kg |
| LxBxH | 30x30x48 cm |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Glas |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 30cm |
| Kleur | Bruin |
| Draaggewicht | 100 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 19 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 40 x 40 x 58 cm |
Schrijf je eigen review


