De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- By-Boo Bijzettafel Liri Glas
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Liri Glas
189,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260044 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 44x43,5x49 cm |
| Inhoud van set | Geen set |
| Kleur onderstel | Bruin |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Materiaal tafelonderstel | Metaal |
| Stijl | Minimalistisch |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm tafel | Vierkant |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 43cm |
| Kleur | Bruin |
| Draaggewicht | 10 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 48 x 54 cm |
Schrijf je eigen review





