De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Tafels
- Bijzettafels
- By-Boo Bijzettafel Reflec Zilver
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Reflec Zilver
139,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260060 |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| LxBxH | 31x33x50,3 cm |
| Kleur onderstel | Zilver |
| Kleur tafelblad | Zilver |
| Materiaal | IJzer |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Materiaal tafelonderstel | IJzer |
| Stijl | Hotel Chique |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm tafel | Octagon |
| Vorm tafelpoot | Kolompoot |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 30cm |
| Kleur | Zilver |
| Draaggewicht | 30 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 10 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 39 x 30 x 48 cm |
Schrijf je eigen review




