Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- By-Boo Bijzettafel Voro
By-Boo
By-Boo Bijzettafel Voro
169,00
In bestelling
(Verwacht: 05-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260131 |
|---|---|
| Gewicht | 3.77 kg |
| LxBxH | 35x52x56 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Materiaal | IJzer, Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Materiaal tafelonderstel | Mangohout |
| Stijl | Design |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm tafel | Rechthoek |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 35 cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 14 x 58 x 57 cm |
Schrijf je eigen review






