De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- By-Boo Salontafel Loma Set Van 2
By-Boo
By-Boo Salontafel Loma Set Van 2
249,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260155 |
|---|---|
| Gewicht | 12 kg |
| LxBxH | 78x57x35 cm |
| Inhoud van set | Set van 2 |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | IJzer, MDF, Recycled Teakhout |
| Materiaal tafelblad | Teakhout |
| Materiaal tafelonderstel | IJzer |
| Stijl | Japandi |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Organisch |
| Vorm tafel | Organisch |
| Vorm tafelpoot | Driepoot |
| Merk | By-Boo |
| Vereist montage | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Draaggewicht | 20 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 14 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 83 x 12 x 57 cm |
Schrijf je eigen review







