De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- By-Boo Salontafel Voro
By-Boo
By-Boo Salontafel Voro
249,00
In bestelling
(Verwacht: 05-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260132 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 43x103x30 cm |
| Materiaal | IJzer, Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Stijl | Design |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | By-Boo |
| Vereist montage | Ja |
| Afmeting tafelblad | 103 cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 14 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 11 x 49 x 108 cm |
Schrijf je eigen review





