Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Eetkamerstoel Nova Beige - Giga Meubel
GM
Eetkamerstoel Nova Beige - Giga Meubel
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
- Koop 2 voor 193,03 bespaar 3%
- Koop 4 voor 189,05 bespaar 5%
Eetkamerstoel Nova Beige - Giga Meubel is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | MFE-ES29LEV-BE |
|---|---|
| Gewicht | 17 kg |
| BxDxH | 45x58x87 cm |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Merk | GM |
| Zithoogte | 50 cm |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 18 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 69 x 52 x 76 cm |
Schrijf je eigen review

