Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Eetkamerstoel Sienna Met Armleuning Apia Zand Set van 2 - Giga Living
Giga Living
Eetkamerstoel Sienna Met Armleuning Apia Zand Set van 2 - Giga Living
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT112426 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 56x53x78 cm |
| Hoogte armleuning | 65,5 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Zand |
| Materiaal | Stof |
| Zitdiepte | 41 cm |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Martindale | 40.000 |
| Merk | Giga Living |
| Zithoogte | 48 cm |
| Kleur | Bruin |
| Zitbreedte | 42 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 80 x 57,5 x 24 cm |
Schrijf je eigen review









