Terug
- Home
- Stijlen
- Velvet
- Velvet stoelen
- Fjôrd Eetkamerstoel Butterfly Polyester Velvet Beige
Fjôrd
Fjôrd Eetkamerstoel Butterfly Polyester Velvet Beige
99,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 2 tot 4 weken
Fjôrd Eetkamerstoel Butterfly Polyester Velvet Beige is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 62397-102 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| BxDxH | 58x48x83 cm |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Velvet |
| Materiaal zitting | Velvet |
| Merk | Fjôrd |
| Zithoogte | 50 cm |
| Kleur | Beige |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 74 x 56,5 x 50 cm |
Schrijf je eigen review




