Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Kave Home Bijzettafel Joncols Outdoor Aluminium Taupe Ø60cm
Kave Home
Kave Home Bijzettafel Joncols Outdoor Aluminium Taupe Ø60cm
219,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | J0400001NN11 |
|---|---|
| Gewicht | 3.7 kg |
| LxBxH | 68x68x42 cm |
| Diameter | 68 cm |
| Kleur tafelblad | Taupe |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal tafelblad | Aluminium |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 68 cm |
| Kleur | Taupe |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 65 x 65 x 13 cm |
Schrijf je eigen review










