Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Kave Home Bijzettafel Wilshire Glas Groen Ø30cm
Kave Home
Kave Home Bijzettafel Wilshire Glas Groen Ø30cm
109,00
In bestelling
(Verwacht: 18-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | T00018CR19 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| LxBxH | 30x30x35 cm |
| Diameter | 30 cm |
| Kleur tafelblad | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 30cm |
| Kleur | Groen |
| Draaggewicht | 20 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.25 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 4.35 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 38,4 x 37,2 x 6,4 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 26 x 26 x 41 cm |
Schrijf je eigen review






