Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Kave Home Eetkamerstoel Meli Chenille Groen
Kave Home
Kave Home Eetkamerstoel Meli Chenille Groen
129,00
In bestelling
(Verwacht: 13-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00440UP06 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 54x56x80 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte armleuning | 66 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Groen |
| Materiaal | Metaal |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 44 cm |
| Kleur | Groen |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 63 x 58 x 86 cm |
Schrijf je eigen review









