Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Kave Home Eetkamerstoel Tavari Touw RVS Beige
Kave Home
Kave Home Eetkamerstoel Tavari Touw RVS Beige
249,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | C00262RO12 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| BxDxH | 57x57x76 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | RVS |
| Zitdiepte | 40 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 42 cm |
| Kleur | Beige |
| Zitbreedte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 76 x 66 x 86 cm |
Schrijf je eigen review












