Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Isora Rotan Naturel 80cm
Kave Home
Kave Home Lampenkap Isora Rotan Naturel 80cm
119,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00070NW11 |
|---|---|
| Gewicht | 2.4 kg |
| LxBxH | 85x58x32 cm |
| Diameter | 35 cm |
| Materiaal | Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.2 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 83 x 58 x 37 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review






