Terug
- Home
- Stijlen
- Bohemian
- Bohemian lampen
- Kave Home Lampenkap Janoa Rotan Naturel Ø38cm
Kave Home
Kave Home Lampenkap Janoa Rotan Naturel Ø38cm
73,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00064NW11 |
|---|---|
| Gewicht | 2 kg |
| LxBxH | 38x38x50 cm |
| Diameter | 38 cm |
| Materiaal | Rotan |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 38 x 38 x 50 cm |
| Stijl | Bohemian |
Schrijf je eigen review




