Terug
- Home
- Lampen
- Lampenkappen
- Kave Home Lampenkap Niani Katoen Ivoor Ø60cm
Kave Home
Kave Home Lampenkap Niani Katoen Ivoor Ø60cm
72,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00259MR12 |
|---|---|
| Gewicht | 0.76 kg |
| LxBxH | 60x60x25 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Materiaal | Katoen |
| Type lamp | Lampenkap |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.46 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 62 x 62 x 29 cm |
Schrijf je eigen review





