Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Kave Home Outdoor Bijzettafel Orosei Sintered Stone Beige Ø55cm
Kave Home
Kave Home Outdoor Bijzettafel Orosei Sintered Stone Beige Ø55cm
149,00
In bestelling
(Verwacht: 15-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00678PR39 |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| LxBxH | 55x55x45 cm |
| Diameter | 55 cm |
| Kleur tafelblad | Beige |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal tafelblad | Sintered Stone |
| Materiaal tafelonderstel | Aluminium |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Afmeting tafelblad | 55 cm |
| Kleur | Ecru |
| Draaggewicht | 60 kg |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 4 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 60 x 59 x 9 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 40 x 39 x 46 cm |
Schrijf je eigen review







