Terug
- Home
- Lampen
- Plafondlampen
- Kave Home Plafondlamp Novae Metaal Glas Lichtgrijs Ø40cm
Kave Home
Kave Home Plafondlamp Novae Metaal Glas Lichtgrijs Ø40cm
149,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00114RR03 |
|---|---|
| Gewicht | 2.3 kg |
| LxBxH | 40x40x12 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | Glas |
| Type lamp | Plafondlampen |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 3.1 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 43 x 17 x 43,5 cm |
Schrijf je eigen review





