Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Stoelen Woonkamer
- Kave Home Poef Yanil Katoen Multicolor Ø40cm
Kave Home
Kave Home Poef Yanil Katoen Multicolor Ø40cm
75,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | K0200017JJ05 |
|---|---|
| Gewicht | 1.1 kg |
| BxDxH | 40x40x20 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Draaggewicht | 30 kg |
| Kleur zitting | Multi |
| Materiaal | Stof |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 20 cm |
| Kleur | Multi |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 1.5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 36 x 42 x 42 cm |
Schrijf je eigen review






