Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Kave Home Tuinstoel Saconca Touw Staal Beige
Kave Home
Kave Home Tuinstoel Saconca Touw Staal Beige
Speciale prijs 130,50 Normale prijs 145,00 -10% Je bespaart: 14,50
In bestelling
(Verwacht: 13-06-2026) Kave Home Tuinstoel Saconca Touw Staal Beige is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | J0600046RO10 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 59x56x77 cm |
| Diameter | 46 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | RVS |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 43 cm |
| Kleur | Beige |
| Zitbreedte | 46 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 88 x 57 x 57 cm |
Schrijf je eigen review










