Terug
- Home
- Lampen
- Wandlampen
- Kave Home Wandlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø15cm
Kave Home
Kave Home Wandlamp Brisia Metaal Messing Glas Ø15cm
84,50
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | L00154CR05 |
|---|---|
| Gewicht | 1.4 kg |
| LxBxH | 24x15x54,5 cm |
| Diameter | 24 cm |
| Materiaal | Staal |
| Type lamp | Wandlampen |
| Vorm | Rond |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.1 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 64 x 30,5 x 20,5 cm |
Schrijf je eigen review






