Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Richmond Bijzettafel Isa Smoke
Richmond Interiors
Richmond Bijzettafel Isa Smoke
145,00
In bestelling
(Verwacht: 08-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 215863 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| LxBxH | 40x40x50 cm |
| Kleur tafelblad | Smoke |
| Materiaal | Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | Richmond Interiors |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Smoke |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 8 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 48 x 56 cm |
Schrijf je eigen review

