Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Rivièra Maison Bijzettafel Nusa Dua
Rivièra Maison
Rivièra Maison Bijzettafel Nusa Dua
249,00
In bestelling
(Verwacht: 14-08-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 596480 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 40x40x45 cm |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | Teakhout |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | Rivièra Maison |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 43 x 43 x 49 cm |
Schrijf je eigen review




