Rivièra Maison
Rivièra Maison Krans Luxurious Berry Ø80cm
199,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 583060 |
|---|---|
| Gewicht | 2.1 kg |
| LxBxH | 80x80x3 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Rivièra Maison |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.31 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 80 x 80 x 25 cm |
Schrijf je eigen review





