Rivièra Maison
Rivièra Maison Krans Snowy Berry Ø70cm
129,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 583050 |
|---|---|
| Gewicht | 0.8 kg |
| LxBxH | 70x70x3 cm |
| Diameter | 70 cm |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Rivièra Maison |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 0.88 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 70 x 70 x 13 cm |
Schrijf je eigen review






