Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Denham Zwart Ø80cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Denham Zwart Ø80cm - Giga Living
85,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT103103 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 80x80x45 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal tafelblad | Melamine |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 80 cm |
| Kleur | Zwart |
| Dikte Blad | 6 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 83 x 86,5 x 7 cm |
Schrijf je eigen review




