Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Luno Keramiek Wild Eiken Grijs Ø82cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Luno Keramiek Wild Eiken Grijs Ø82cm - Giga Living
239,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT113185 |
|---|---|
| Gewicht | 18 kg |
| LxBxH | 82x82x40 cm |
| Diameter | 82 cm |
| Kleur onderstel | Grijs |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal tafelblad | Keramiek |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 20 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 90 x 89,2 x 9,8 cm |
Schrijf je eigen review










