Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Rondo Donkerbruin 110cm - Giga Meubel
GM
Salontafel Rondo Donkerbruin 110cm - Giga Meubel
249,00
Op voorraad: direct leverbaar
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | MFE-ST799-DB110 |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| LxBxH | 110x60x40 cm |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | GM |
| Afmeting tafelblad | 110 cm |
| Kleur | Donkerbruin |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 16 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 116 x 19 x 66 cm |
Schrijf je eigen review

