Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Vayen Glas Transparant Set van 2 90cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Vayen Glas Transparant Set van 2 90cm - Giga Living
105,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT111726 |
|---|---|
| Gewicht | 16 kg |
| LxBxH | 90x50x50 cm |
| Inhoud van set | Set van 2 |
| Kleur onderstel | Grijs |
| Kleur tafelblad | Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 90 cm |
| Kleur | Transparant |
| Dikte Blad | 6 cm |
| Aantal planken | 1 |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 17 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 51,5 x 93,5 x 10,5 cm |
Schrijf je eigen review









