Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Vayen Vierkant Eiken 60cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Vayen Vierkant Eiken 60cm - Giga Living
75,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT82563 |
|---|---|
| Gewicht | 4.6 kg |
| LxBxH | 60x60x40 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal tafelblad | Faux Marmer |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Vierkant |
| Vorm tafel | Vierkant |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 60 cm |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 64,5 x 63 x 6,5 cm |
Schrijf je eigen review






