Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- Salontafel Warren Glas Bruin Brons Ø45cm - Giga Living
Giga Living
Salontafel Warren Glas Bruin Brons Ø45cm - Giga Living
155,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACTH25175 |
|---|---|
| Gewicht | 4.9 kg |
| LxBxH | 45x45x47 cm |
| Diameter | 45 cm |
| Kleur onderstel | Brons |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 45 cm |
| Kleur | Bruin |
| Dikte Blad | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 2 | 2.9 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 52 x 51 x 5 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 38 x 38 x 49,5 cm |
Schrijf je eigen review









