Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Bijzettafel Arvid Marmer Zwart Ø52cm - Giga Living
Giga Living
Bijzettafel Arvid Marmer Zwart Ø52cm - Giga Living
89,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT109847 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| LxBxH | 52x52x40 cm |
| Diameter | 52 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Zwart |
| Materiaal | Marmer |
| Materiaal tafelblad | Marmer |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Stijl | Hotel Chique |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 52 cm |
| Kleur | Zwart |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 10 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 55,5 x 7 x 55,5 cm |
Schrijf je eigen review












