Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Bijzettafel Elora Rond Glas Transparant Ø55cm - Giga Living
Giga Living
Bijzettafel Elora Rond Glas Transparant Ø55cm - Giga Living
65,00
In bestelling
(Verwacht: 18-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT66496 |
|---|---|
| Gewicht | 4.9 kg |
| LxBxH | 55x55x45 cm |
| Diameter | 55 cm |
| Kleur onderstel | Chrome |
| Kleur tafelblad | Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Materiaal tafelblad | Glas |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Vorm | Rond |
| Vorm tafel | Rond |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 55 cm |
| Kleur | Transparant |
| Dikte Blad | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 57,5 x 56,5 x 7 cm |
Schrijf je eigen review








