Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Bijzettafel Woonkamer
- Bijzettafel Selva Eiken 40x40cm - Giga Living
Giga Living
Bijzettafel Selva Eiken 40x40cm - Giga Living
55,00
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 2 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | ACT102439 |
|---|---|
| Gewicht | 4.9 kg |
| LxBxH | 40x40x40 cm |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Naturel |
| Materiaal | MDF |
| Materiaal tafelblad | Melamine |
| Materiaal tafelonderstel | Staal |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 40 cm |
| Kleur | Naturel |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 6 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 45 x 8,8 cm |
Schrijf je eigen review









