Giga Living
Bureau Prima top Wit 150cm - Giga Living
Speciale prijs 130,50 Normale prijs 145,00 -10% Je bespaart: 14,50
Op voorraad: direct leverbaar
Verwachte levertijd 1 tot 3 weken
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 8040249 |
|---|---|
| Gewicht | 28 kg |
| LxBxH | 150x80,1x75,2 cm |
| Kleur tafelblad | Wit |
| Materiaal | Spaanplaat, MDF |
| Stijl | Scandinavisch |
| Type tafel | Bureau |
| Merk | Giga Living |
| Afmeting tafelblad | 150 cm |
| Kleur | Wit |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 28 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 163,6 x 85,2 x 4,7 cm |
Schrijf je eigen review




