De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
By-Boo
By-Boo Dienblad Kubo Groot Beige
59,95
In bestelling
(Verwacht: 08-05-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260088 |
|---|---|
| Gewicht | 2.47 kg |
| LxBxH | 38x38x5 cm |
| Kleur accessoires | Beige |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | IJzer |
| Merk | By-Boo |
| Draaggewicht | 5 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 13 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 42 x 31 x 43 cm |
Schrijf je eigen review








