De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor stof, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- By-Boo Salontafel Irona Klein Caramel
By-Boo
By-Boo Salontafel Irona Klein Caramel
119,00
In bestelling
(Verwacht: 19-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 260193 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 50x50x40 cm |
| Kleur tafelblad | Bruin |
| Materiaal | IJzer |
| Type tafel | Salontafel |
| Merk | By-Boo |
| Afmeting tafelblad | 50 cm |
| Kleur | Caramel |
| Draaggewicht | 20 kg |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 55 x 55 x 9 cm |
| Verpakkingsmaten Doos 2 | 36 x 36 x 43 cm |
Schrijf je eigen review







