De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor materiaal, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische banken
- DÉJA Eetkamerbank Filo Element Bruin
DÉJA Living
DÉJA Eetkamerbank Filo Element Bruin
199,00
In bestelling
(Verwacht: 06-07-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | DL-2124 |
|---|---|
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 48x66x83 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Hoogte rugleuning | 83 cm |
| Kleur zitting | Bruin |
| Materiaal | Hout, Stof, Kunststof |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Stijl | Japandi |
| Martindale | 25.000 |
| Merk | DÉJA Living |
| Zithoogte | 47 cm |
| Kleur | Bruin |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 48 cm |
Schrijf je eigen review






