DÉJA Salontafel Gabriel Walnoot Ovaal 120cm
De DÉJA Salontafel Gabriel is een prachtige toevoeging aan je interieur in de stijlvolle Japandi-stijl. Deze ovale salontafel is vervaardigd uit hoogwaardig mangohout, wat zorgt voor een warme en natuurlijke uitstraling. De donkerbruine kleur van het tafelblad en onderstel geeft een elegante touch aan je woonkamer. Dankzij de stevige constructie en het gebruik van duurzaam mangohout, is deze tafel niet alleen een eyecatcher, maar ook een functioneel meubelstuk dat jarenlang meegaat.
Materiaal: De salontafel is volledig gemaakt van mangohout, een duurzaam materiaal dat bekend staat om zijn robuustheid en unieke houtnerven. Dit zorgt ervoor dat elke tafel een eigen karakter heeft en een warme uitstraling biedt aan je interieur.
- Unieke ovale vorm voor een moderne uitstraling
- Gemaakt van duurzaam mangohout
- Donkerbruine afwerking voor een elegante look
Afmetingen: LxBxH 120x60x32 cm
Deze prachtige salontafel past perfect in elke woonkamer en biedt voldoende ruimte voor al je benodigdheden. Je kunt de DÉJA Salontafel Gabriel Walnoot Ovaal 120cm eenvoudig bestellen bij Gigameubel.nl. Bovendien worden bestellingen boven de €100 gratis bij je thuisbezorgd, zodat je snel kunt genieten van je nieuwe aanwinst.
Alle tafels worden gemaakt van natuurlijk houtmateriaal waardoor elk meubelstuk zijn eigen unieke houtstructuur heeft. Hierdoor kan het voorkomen dat het product niet exact hetzelfde is als op de productafbeelding.
Het hout is duurzaam en geeft je interieur een warme uitstraling.




