Terug
- Home
- Ruimtes
- Woonkamer
- Tafels Woonkamer
- Salontafel Woonkamer
- DÉJA Salontafel Vantaa Walnoot Ovaal 110cm
DÉJA Living
DÉJA Salontafel Vantaa Walnoot Ovaal 110cm
Specificaties
| Art.nr. | DL-2154 |
|---|---|
| Afwerking tafelblad | Geborsteld |
| LxBxH | 110x55x35 cm |
| Inhoud van set | Geen set |
| Kleur onderstel | Donkerbruin |
| Kleur tafelblad | Donkerbruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Materiaal tafelblad | Mangohout |
| Materiaal tafelonderstel | Mangohout |
| Stijl | Mid Century |
| Type tafel | Salontafel |
| Vorm | Ovaal |
| Vorm tafel | Ovaal |
| Merk | DÉJA Living |
| Vereist montage | Ja |
| Afmeting tafelblad | 110 cm |
| Kleur | Donkerbruin |
| Type tafelblad | Verjongd Blad |
| Dikte Blad | 2,5 cm |
Schrijf je eigen review


