DÉJA Vloerkleed Bela 200x290cm Grijs
Het DÉJA Vloerkleed Bela is een prachtige toevoeging aan je interieur. Dit stijlvolle vloerkleed in een elegante grijze kleur is ontworpen om elke ruimte een warme en uitnodigende sfeer te geven. Gemaakt van hoogwaardig wol, biedt het niet alleen een luxueuze uitstraling, maar ook duurzaamheid en comfort. Het vloerkleed is perfect voor zowel moderne als klassieke interieurs en zorgt voor een zachte ondergrond waar je heerlijk op kunt lopen. De kwaliteit van het materiaal zorgt ervoor dat het kleed lang meegaat en zijn mooie uitstraling behoudt.
Materiaal: Het vloerkleed is vervaardigd uit wol, een natuurlijk materiaal dat bekend staat om zijn zachtheid en isolerende eigenschappen. Wol is een uitstekende keuze voor vloerkleden, omdat het duurzaam is en een luxe uitstraling heeft. Het biedt comfort en warmte, waardoor het ideaal is voor gebruik in woonkamers en slaapkamers.
- Hoogwaardig wol voor extra comfort en duurzaamheid
- Elegante grijze kleur die bij elk interieur past
- Geschikt voor zowel moderne als klassieke stijlen
Afmetingen: LxBxH 200x290x3 cm
Met zijn royale afmetingen van 200x290 cm is het DÉJA Vloerkleed Bela perfect voor grotere ruimtes. Je kunt dit prachtige vloerkleed eenvoudig bestellen bij Gigameubel.nl. Bovendien worden bestellingen boven de €100 gratis bij je thuisbezorgd, waardoor je zonder zorgen kunt genieten van je nieuwe aankoop.












