Terug
- Home
- Ruimtes
- Eetkamer
- Stoelen Eetkamer
- Eetkamerstoel Jesse Stof Donkerbruin - Giga Meubel
GM
Eetkamerstoel Jesse Stof Donkerbruin - Giga Meubel
189,00
Op voorraad: direct leverbaar
- Koop 2 voor 183,33 bespaar 3%
- Koop 4 voor 179,55 bespaar 5%
Eetkamerstoel Jesse Stof Donkerbruin - Giga Meubel is te bestellen in veelvoud van 2
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | MFE-ES42TO-410 |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 81x65x62 cm |
| Hoogte rugleuning | 81 cm |
| Inclusief armleuning | Ja |
| Kleur zitting | Donkerbruin |
| Materiaal | Metaal, Stof |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Stijl | Modern |
| Merk | GM |
| Vereist montage | Ja |
| Zithoogte | 49 cm |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Draaibaar | Ja, 180 graden autoreturn |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 14 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 68 x 53 x 70 cm |
Schrijf je eigen review






