De sfeerfoto is een automatisch gegenereerde foto. Deze geeft enkel een impressie van het artikel. Voor materiaal, vorm en kleurechtheid kun je het beste kijken naar de witfoto's.
Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische stoelen
- Scandinavische eetkamerstoelen
- Eetkamerstoel Julien Beige Draaibaar - Giga Meubel
Giga Meubel
Eetkamerstoel Julien Beige Draaibaar - Giga Meubel
179,00
In bestelling
(Verwacht: 06-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 8825177 |
|---|---|
| Gewicht | 9 kg |
| Kleur onderstel | Zwart |
| BxDxH | 59x54x83 cm |
| Draaggewicht | 120 kg |
| Hoogte rugleuning | 83 cm |
| Kleur zitting | Beige |
| Materiaal | Metaal, Stof |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Stof/Textiel |
| Stijl | Hotel Chique |
| Martindale | 25.000 |
| Merk | Giga Meubel |
| Vereist montage | Ja |
| Zithoogte | 48 cm |
| Kleur | Beige |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 50 cm |
| Draaibaar | Ja, 180 graden autoreturn |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 21 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 87 x 62 x 61 cm |
Schrijf je eigen review









